Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vážení hosté, 

nenechte si ujít aktuální novinky a mějte přehled o naší aktuální nabídce.

S naším newsletterem uvidíte každý týden aktuální nabídky, akce a mnoho dalšího. Registrace je snadná, prostě zadejte svou e-mailovou adresu a jméno.

Dnem 25.5.2018 vstoupí v platnost nařízení Evropského parlamentu o ochraně osobních údajů. Vzhledem k tomu, že bychom i nadále rádi s vámi spolupracovali a zasílali vám nabídku našich služeb, k níž potřebujeme váš souhlas, obracíme se na vás s žádostí o udělení tohoto následujícího souhlasu.

Odesláním níže uvedeného formuláře udělujete společnosti FRENCH - REST spol. s r.o., IČO: 25653491, se sídlem Na Pankráci 1684/15, Nusle, 140 00 Praha 4, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 58357 souhlas se zpracováním níže uvedených údajů k marketingovým a obchodním účelům.


Velice si vážíme Vaší důvěry a klademe velký důraz na ochranu Vašich osobních údajů při jejich zpracování. Veškeré osobní údaje zpracováváme výlučně v souladu s právními předpisy upravujícími ochranu osobních údajů a dle Prohlášení o ochraně soukromí.

*- povinné pole

Consent with the Personal Data Processing 

Dear Partners, 

On 25 May 2018, the General Data Protection Regulation of the European Parliament takes effect. As we would like to continue working with you and sending you the offer of our services, for which we need your consent, we are writing to you to ask for the granting of the following consent. 

By sending the below form, you grant consent to FRENCH - REST spol. s r.o., corporate ID: 25653491, with its registered office at Na Pankráci 1684/15, Nusle, 140 00 Prague 4, recorded in the Register of Companies held by the Municipal Court in Prague, File C, Insert 58357, with the processing of the below data for marketing and business purposes. 

We appreciate the trust you place in us and we are committed to protect your personal data during their processing. We process all personal data solely in line with legal regulations stipulating personal data protection and in accordance with the Privacy Statement. 


*- required field

* požadované
povinné pole
Nepovinné pole / Name
Nepovinné pole / Surname
Nepovinné pole / Phone
/
Nepovinné pole / Birthday
Email Marketing Powered by Mailchimp